O nás

Posláním společnosti Logport je rozvíjet klíčovou městskou infrastrukturu.

Logport připravuje ve vybraných lokalitách komerční zóny, ve kterých kombinuje skladové a výrobní plochy s kancelářskými a obchodními prostory pro velkoobchod a služby. Naším záměrem je, aby tyto prostory splňovaly jejich účel a zároveň byly citlivě zasazeny do městské infrastruktury. Naše vášeň pro development a nastavené hodnoty nás vedou k tomu, abychom všechna připravovaná území přetvořili na atraktivní místo pro práci a život kolem nich.

Budovy stavíme dle nejpřísnějších ekologických měřítek s důrazem na udržitelnost životního prostředí. Již základní technické standardy konceptu Logport zahrnují práci s dešťovou vodou, solární panely na střechách, zelené fasády pro ochlazování prostředí, nabíjecí stanice pro podporu elektromobility a mnoho dalších. Ale nejde jen o technickou vyspělost samotných budov. Každou lokalitu pečlivě vybíráme tak, abychom přetvářeli staré a již nevyužité území na moderní městské čtvrti napojené na místní síť cyklostezek a hromadnou dopravu. Logport nastavuje standardy fungujícího a moderního města.

NAŠE PLATFORMA

Síla Logportu se opírá o interní tým profesionálů, kteří přetváří městské části v moderní, víceúčelové komerční zóny s důrazem na udržitelný rozvoj.

get_sub_field('obrazek', $post->ID)['alt']

01  |Výběr lokality

Na začátku každého projektu je správný výběr lokality. Naše zkušenosti, široký přehled a znalost lokalit je základní stavební kámen pro úspěch všech projektů. Naše spolupráce začíná zde.

get_sub_field('obrazek', $post->ID)['alt']

02  |Studie

Analýza potřeb našich klientů nám umožňuje lehce identifikovat to nejlepší místo a využít jeho potenciál tak, aby nejlépe splňovalo jejich požadavky. Je to právě studie území, která nám umožňuje aplikovat náš ověřený koncept splňující ta nejpřísnější kritéria všech klientů.

get_sub_field('obrazek', $post->ID)['alt']

03  |Projektová činnost

Vytváříme projekty, které fungují. Od vysoké úrovně architektury, až po dokonalé propracování nejmenšího detailu. Toto je naše největší přidaná hodnota pro nájemce našich parků i pro místní komunity a lidi žijící v okolí.

get_sub_field('obrazek', $post->ID)['alt']

04  |Povolování

Výstavbě ve městech často předchází zdlouhavý a náročný proces povolování. Zkušenosti a interní tým profesionálů pro povolování usnadní tento proces zvládnout, a proto jsme schopni dodat náš produkt pro klienta včas.

get_sub_field('obrazek', $post->ID)['alt']

05  |Financování

Díky silným financujícím partnerům jsme schopni zajistit hladký průběh projektu v každé jeho fázi. Od poklepání základního kamene, až po přestříhávání pásky.

get_sub_field('obrazek', $post->ID)['alt']

06  |Stavba

Zhmotnění naší práce je ta nejkrásnější fáze celého projektu. Interní tým stavařů zajišťuje, aby byl každý projekt postaven v nejvyšší kvalitě a včas. Takový, na jaký jsme všichni pyšní.

get_sub_field('obrazek', $post->ID)['alt']

07  |Správa budov

Po dokončení a předání budovy klientům naše práce nekončí. Logport u každého projektu zůstává v roli správce a nese plnou odpovědnost za jeho hladký provoz, údržbu a monitorování v co nejefektivnějším režimu.

NÁŠ TEAM

Kdo stojí za projektem Logport?


David Vais

David Vais

CEO

david.vais@logport.cz #davidvais

David založil Logport v roce 2018 s myšlenkou oživit staré a již nevyužívané plochy ve městech, tzv „brownfieldy“, prostřednictvím výstavby moderních komerčních zón podporujících klíčovou městskou infrastrukturu. David se podílí zejména na strategii, ale i každodenním provozu společnosti. Před založením společnosti prošel David několika pozicemi trhu komerčních nemovitostí v regionu střední a východní Evropy.

Jirka Kašek

Jirka Kašek

CFO

jiri.kasek@logport.cz #jirikasek

Jirka, coby jednatel a finanční ředitel společnosti Logport, dohlíží na ekonomickou stránku připravovaných a realizovaných projektů. Jeho primárním záměrem je vytvořit dostatečně diverzifikovanou a stabilní strukturu financování pro realizaci všech projektů. Svá rozhodnutí opírá o bohaté zkušenosti z předchozích pozic v ČR i zahraničí, kde se mimo jiné zabýval financováním nemovitostních projektů, přípravou finančních dluhových transakcí na kapitálových trzích, řízením risk managementu, vztahy s investory i ratingovým byznysem.

Adam Kudrlička

Adam Kudrlička

Projektový manažer

adam.kudrlicka@logport.cz #adamkudrlicka

Adam se připojil do společnosti Logport v květnu 2020 a dohlíží na technickou a majetkoprávní přípravu všech plánovaných projektů. Jeho zkušenost a profesionalita ho staví do první linie na začátku každého projektu, od první analýzy pozemku až po začátek výstavby. Před vstupem do Logportu byl Adam součástí mezinárodní realitní poradenské společnosti, kde se zaměřoval na identifikaci a vyhodnocení pozemků pro komerční výstavbu.

EBM GROUP


Logport je členem skupiny EBM, která působí na českém trhu od roku 1998 a vlastní kapacitou pokrývá všechny základní činnosti v oblasti přípravy a realizace výstavby. Celý projekt tak vzniká pod jednou střechou. Tím je zajištěna rychlost, flexibilita a bezvadná kvalita provedení.

V současnosti pro skupinu EBM pracuje více než 150 profesionálů a využívá služeb dalších více než 200 osvědčených subdodavatelů.

Za posledních 5 let dosáhly tržby firem skupiny kumulovaně cca 1,5 mld. Kč, a to v oblasti architektury, stavební projekce, inženýrské činnosti, projektového managementu, stavebních prací a developmentu.

EBM je zárukou profesionality, stability a důvěryhodnosti.

Adresa
Logport Development s.r.o.
Building FIVE
Na Valentince 3336/4
150 00 Praha 5 – Smíchov

Kontakt
info@logport.cz
+420 734 443 844

Kontaktní formulář