Pomáháme

V Logportu se nevěnujeme jen podnikání, věříme, že podpora neziskových projektů je základní etickou hodnotou, kterou je třeba ctít. Tým Logportu tvoří motivovaní lidé, kteří si kladou vysoké cíle jak pracovní, tak i sportovní.  Právě naše zaujetí pro sport nás přivedlo k sportovnímu sponzoringu.

Podporujeme poloprofesionály na jejich cestě k vítězství, ale také profesionální sportovce, kteří reprezentují Českou republiku na mezinárodních soutěžích. Byla to pro nás jasná volba, protože víme, jak důležité je podporovat sny o sportovních vítězstvích, které inspirují tisíce dalších lidí k naplnění jejich cílů.

KOHO PODPORUJEME?

01  |

Logport Cyklo tým

V Logportu nejsme jen kolektiv zaměstnanců, ale také tým sportovních nadšenců a úspěšných amatérských sportovců. Někteří z našich kolegů reprezentují Logport na vrcholových závodech, a to díky plné podpoře, kterou jim zajišťujeme.

Jedním z našich největších úspěchů je výkon kolegy Marka Volfa, který na Mistrovství České republiky v dráhové cyklistice pod hlavičkou Logport obhájil první místo. Jde o velký úspěch nejen pro Marka, ale i pro celý náš Logport Cyklo tým. Přestože někteří z našich kolegů dosahují mistrovských výsledků, naše dveře jsou stále otevřeny všem, kteří mají touhu se zlepšovat, překonávat své limity a být součástí našeho týmu.

02  |

Martina Dubovská

Logport podporuje i profesionální sportovce, a tak jsme se na podzim 2023 stali součástí týmu Martiny Dubovské, české alpské lyžařky. Ve světovém poháru startuje Martina od roku 2011 a jejím největším úspěchem je 6 místo ve slalomu z finského Levi. V roce 2014 se zúčastnila olympiády v Soči a v roce 2018 reprezentovala Českou republiku v Pchjongčchangu.

Pro vítězství na světových soutěžích je potřeba věnovat maximální prostor tréninkům a přípravě, nikoli starostí o finance. Věříme, že díky naší podpoře bude Martina dosahovat na své největší sportovní sny, a i nadále úspěšně reprezentovat Českou republiku na mezinárodních soutěžích.