Josef Lhotský

Josef Lhotský

28. 11. 2022

Josef působí v Logportu jako stavební ředitel od roku 2021, který zodpovídá za přípravu a koordinaci povolování a projektování jednotlivých staveb, celkovou realizaci projektů, kontrolu dodržování termínů, rozpočtů a dokončování. Taktéž řeší veškeré úpravy dle požadavků nájemců.

Od roku 2003 až do roku 2015 pracoval ve společnosti CTP. Začínal jako projektový manažer výstavby průmyslových hal, kde postupem času dosáhl pozice hlavního manažera výstavby a řízení projektů skupiny CTP v rámci jižní Moravy a východních Čech. Josef měl v rámci CTP na starosti kompletní řízení výstavby komplexních průmyslových zón v Brně, kde na zhruba 350 000 m2 sídlí přední české a zahraniční firmy jako například Kompan, DHL, Honeywell, Moduslink, ABB a další. Zajišťoval technický dozor investora při výstavbě kancelářského komplexu Brno Vlněna a zodpovídal za řízení interiérových vestaveb a veškerých úprav pro nájemce.

V letech 2015 – 2017 pracoval pro realitní společnost CPI Group jako ředitel projektu obnovy a revitalizace projektu Zbrojovka Brno.